Adm. Financiële Advisering Kafa
Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems
Installatietechniek Schaap Installatietechniek Schaap
Van Werven infra & recycling Van Werven infra & recycling
Verkeersschool Kooij&Wallet Verkeersschool Kooij & Wallet

Six Flags vraagt uitstel van betaling aan

Zondag 14 juni 2009

BIDDINGHUIZEN - De Amerikaanse uitbater van pretparken Six Flags, voorheen eigenaar van Walibi World in Biddinghuizen, heeft zaterdag bij de rechtbank uitstel van betaling aangevraagd. Het bedrijf gaat gebukt onder een torenhoge schuldenlast en aanhoudende verliezen.

Six Flags, dat twintig pretparken bezit in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, heeft een schuld van 2,4 miljard dollar. Het bedrijf wil nu gaan reorganiseren om de schuld met 1,8 miljard dollar te reduceren en een doorstart te kunnen maken. “We ruimen het verleden op en positioneren het bedrijf voor toekomstige groei”, aldus topman Mark Shapiro.

Six Flags boekt al jaren geen winst meer. Het bedrijf werd eind 2005 overgenomen door Daniel Snyder, de steenrijke eigenaar van de Amerikaanse footballclub Washington Redskins. De Europese activiteiten, waaronder Six Flags Holland bij Biddinghuizen, werden in 2004 verkocht voor 200 miljoen dollar.

Bron: De Telegraaf


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Bedrijven
Sybit Sybit
Voor al uw bedrijfssoftware op maat
Aanloophaven 5
8256 CZ
Biddinghuizen
T 0321-332726
E info@sybit.nl
W http://www.sybit.nl
Sybit
Sybit
Adverteerder in de rubriek Attractiepark Walibi Holland
Teakhouten meubelen
PolderTEAK
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 2.0 °C
  • 5.8 mm
  • 7.5 °C
Weerstatistieken ->
gerelateerd nieuws
Kerstbomen te koop Kerstbomen te koop Kerstbomen te koop
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top