PolderTEAK PolderTEAK
Kafa Kafa
Van Werven infra & recycling Van Werven infra & recycling
Klusbedrijf Johan Bramer Klusbedrijf Johan Bramer
Verkeersschool Kooij & Wallet Verkeersschool Kooij & Wallet

Uitslagen B.B.C.

Vrijdag 22 maart 2002

BIDDINGHUIZEN - Er werden weer diverse wedstrijden gespeeld in de onderlinge competitie van de Biddinghuizer BiljartClub de BBC.
Naast de uitslagen is ook het programma voor de komende week opgenomen in dit bericht.

Uitslagen BBC onderlinge competitie van 19 maart 2002.

Naam-NaamCar.Car.Brt.HSHSPntPnt
O. v. Groningen-J. d. Waard30543456109
E. d. Teuling-J. d. Waard3856271111710
R. v. Aerle-A. Nijman5351231010710
C. Koopmans-B. Ronday3383161018610
H. Surendonk-T. Wijnands26302895810
H. Surendomk-K. Boonman209523818610
H. Cornelissen-H, Jagtman49572479108
E. d. Teuling-G. Smit34583278710
H. Bartels-K. Ridder6550421171010
H. d. Graaf-W. v. Wijngaarden306729510109
H. d. Graaf-G. Smit25313253105
T. Wijnands-J. d. Teuling28494534109
G. Smit-H. Bartels28453276510
J. d. Teuling-H. Batels35453544610
J. d. Waard-B. Ronday42493938107
C. Koopmans-H. Cornelissen47324674107
H. Bartels-O. v. Groningen45224576108
K. Boonman-W. v. Wijngaarden6950309510
TEAMS

Driebanden
  • B.B.C. 2 - de Jol 2
  • H.N.L. - B.B.C. 1 28 - 26
    Libre C 2
  • Swift’71 1 - B.B.C. 26 - 27

    PROGRAMMA WEEK 13

    Donderdag 28 maart
    • Driebanden B.B.C. 2 - Radio 2
    • B.B.C. 1 - de Jol 2

    • Libre C 3 B.B.C.- Almere’83 3

    Vrijdag 29 maart
    • Librte C 2 Almere’83 2 – B.B.C.



    Sportredactie BHZ-Net, afdeling Biljarten, Jaap den Teuling

    nieuwsrubrieken
    Adverteerder in de rubriek Biljarten
    Hoogeveen Multi Service
    Hoogeveen Multi Service
    actueel nieuws
    in de bhznet.nl winkel
  • zoeken
    BHZNet.nl weer
    • 1.1 °C
    • 0.0 mm
    • 5.8 °C
    Weerstatistieken ->
    gerelateerd nieuws
    Agenda 3 dagen Meer agenda ->
    Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
    Toevoegen
    in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
    twitter facebook rss top