Fruit vers aan huis bezorgd Fruithandel Van Beek
Sybit | Software op Maat Sybit | Software op Maat
Kubbeweg 17 De Kubbe BV - Biddinghuizen
0321-337030 Klusbedrijf Johan Bramer
AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis

Uitslagen B.B.C.

Vrijdag 22 maart 2002

BIDDINGHUIZEN - Er werden weer diverse wedstrijden gespeeld in de onderlinge competitie van de Biddinghuizer BiljartClub de BBC.
Naast de uitslagen is ook het programma voor de komende week opgenomen in dit bericht.

Uitslagen BBC onderlinge competitie van 19 maart 2002.

Naam-NaamCar.Car.Brt.HSHSPntPnt
O. v. Groningen-J. d. Waard30543456109
E. d. Teuling-J. d. Waard3856271111710
R. v. Aerle-A. Nijman5351231010710
C. Koopmans-B. Ronday3383161018610
H. Surendonk-T. Wijnands26302895810
H. Surendomk-K. Boonman209523818610
H. Cornelissen-H, Jagtman49572479108
E. d. Teuling-G. Smit34583278710
H. Bartels-K. Ridder6550421171010
H. d. Graaf-W. v. Wijngaarden306729510109
H. d. Graaf-G. Smit25313253105
T. Wijnands-J. d. Teuling28494534109
G. Smit-H. Bartels28453276510
J. d. Teuling-H. Batels35453544610
J. d. Waard-B. Ronday42493938107
C. Koopmans-H. Cornelissen47324674107
H. Bartels-O. v. Groningen45224576108
K. Boonman-W. v. Wijngaarden6950309510
TEAMS

Driebanden
  • B.B.C. 2 - de Jol 2
  • H.N.L. - B.B.C. 1 28 - 26
    Libre C 2
  • Swift’71 1 - B.B.C. 26 - 27

    PROGRAMMA WEEK 13

    Donderdag 28 maart
    • Driebanden B.B.C. 2 - Radio 2
    • B.B.C. 1 - de Jol 2

    • Libre C 3 B.B.C.- Almere’83 3

    Vrijdag 29 maart
    • Librte C 2 Almere’83 2 – B.B.C.



    Sportredactie BHZ-Net, afdeling Biljarten, Jaap den Teuling

    nieuwsrubrieken
    Adverteerder in de rubriek Biljarten
    Hoogeveen Multi Service
    Hoogeveen Multi Service
    actueel nieuws
    in de bhznet.nl winkel
  • twitter facebook rss top