Sybit | Software op Maat Sybit | Software op Maat
Installatietechniek Schaap Installatietechniek Schaap
Kubbeweg 17 De Kubbe BV - Biddinghuizen
Van Werven infra & recycling Van Werven infra & recycling
Flevolamb Flevolamb

NK Libre bij BBC

Vrijdag 29 maart 2002
NK Libre bij BBC
Foto: Redactie BHZNet.nl

BIDDINGHUIZEN - Er werden weer diverse wedstrijden gespeeld in de onderlinge competitie van de Biddinghuizer BiljartClub de BBC.
Naast de uitslagen is ook het programma voor de komende week opgenomen in dit bericht.

Uitslagen BBC onderlinge competitie van 26 maart 2002.

Libre
Naam-NaamCar.Car.Brt.HSHSPntPnt
G. Smit-J. d. Waard38563048610
W. Geuze-A.Nijman7769291614710
R. Twisk-T. Wijnands33303763810
Y. Holwerda-O. v. Groningen551224103104
B. Ronday-W. Sonnemans8311129915109
H. d. Graaf-R. v. Aerle135115314410
K. Boonman-C. Koopmans95522617111010
R. Overeem-J. d. Teuling19663139610
H. Cornelissen-H. Bartels49553369108
H. Jagtman-H. Surendonk58303386810
K. Ridder-E. d. Teuling504740610109
Bandstoten
J. d. Waard-P. Vierhuizen42292365105
H. Bartels-T. Wijnands45153383105
H. Cornelissen-B. Ronday266331411610
S. Pekcan-O. v. Groningen42225933108
H. dGraaf-W.Geuze20744939810
J. d. Teuling-K. Ridder50353874910
C. Koopmans-G. Smit40554363810
Programma week 13:

Dinsdag 2 april
Driebanden MPS’96 - B.B.C. 2
Donderdag 3 april
B.B.C. 1 - Radio 1
Libre C 2
B.B.C. - E.B.C.L. 2
Libre C3
B.B.C. - Almere’83 1

13 en 14 april JeugdKampioenschap van Nederland 1e klasse Libre aanvang om 12.00 uur.

Sportredactie BHZ-Net, afdeling Biljarten, Jaap den Teuling

nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Biljarten
Flevolamb
Flevolamb
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
twitter facebook rss top