Kapsalon Beautiful Change Kapsalon Beautiful Change
Bouwbedrijf HEDI Bouwbedrijf HEDI
AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis
Hoogeveen Multi Service Hoogeveen Multi Service
Flevolamb Flevolamb

Uitslagen B.B.C.

Donderdag 4 april 2002

BIDDINGHUIZEN - Er werden weer diverse wedstrijden gespeeld in de onderlinge competitie van de Biddinghuizer BiljartClub de BBC.
Naast de uitslagen is ook het programma voor de komende week opgenomen in dit bericht.

Uitslagen BBC onderlinge competitie van 2 April 2002 en de teamwedstrijden.

LIBRE
W. v. Wijngaarden-H. Bartels6865341071010
E. d. Teuling-Y. Holwerda48503446109
J. d. Teuling-W. Geuze6682291110108
H. d. Graaf-C. Koopmans30463377108
H. Jagtman-B. Ronday707544510109
A. Nijman-R. Twisk604122118810
H. Jagtman-O. v. Groningen533031136710
R. v. Aerle-T. Wijnands5130261851010
H. Cornelissen-K. Ridder492124104104
Bandstoten
W. v. Wijngaarden-K. Ridder501529104104
Y. Holwerda-W. Geuze46474286106
T. Wijnands-G. Smit17553838610
H. d. Graaf-H. Bartels21454344810
S. Pekcan-B. Ronday425137411108
C. Koopmans-J. d. Teuling47413795107
J. d. Waard-Th. Smeijer429237415109
O. v. Groningen-H. Cornelissen25414647109
Uitslagen teams

Driebanden
B.B.C. 1 - de Jol 2 26-22
B.B.C. 2 - Radio 2 27-25
Libre
C 2 Almere'83 2 - B.B.C. 23-30
C 3 B.B.C. - Almere'83 3 24-24

Programma week 15

Donderdag 11 April

  • Driebanden B.B.C. 2 - H.N.L.
  • Libre C 2 B.B.C. - Swift’71 2

    Vrijdag 12 April
  • Driebanden de Jol 1 - B.B.C. 1

    Zaterdag 13 en Zondag 14 April
  • Nederlands jeugdkampioenschap Libre 1e klas. Aanvang om 12.00 uur. Toegang gratis.


    Sportredactie BHZ-Net, afdeling Biljarten, Jaap den Teuling

    nieuwsrubrieken
    Adverteerder in de rubriek Biljarten
    Flevolamb
    Flevolamb
    actueel nieuws
    in de bhznet.nl winkel
  • zoeken
    BHZNet.nl weer
    • 9.4 °C
    • 0.0 mm
    • 7.0 °C
    Weerstatistieken ->
    gerelateerd nieuws
    Kerstbomen te koop Kerstbomen te koop Kerstbomen te koop
    Agenda 3 dagen Meer agenda ->
    Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
    Toevoegen
    in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
    twitter facebook rss top