Bouwbedrijf HEDI Bouwbedrijf HEDI
Verkeersschool Kooij&Wallet Verkeersschool Kooij & Wallet
Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems
Kubbeweg 17 De Kubbe BV - Biddinghuizen
Teakhouten meubelen PolderTEAK

Uitslagen B.B.C.

Zaterdag 20 april 2002

BIDDINGHUIZEN - Er werden weer diverse wedstrijden gespeeld in de onderlinge competitie van de Biddinghuizer BiljartClub de BBC.
Naast de uitslagen is ook het programma voor de komende week opgenomen in dit bericht.

Uitslagen BBC onderlinge competitie van 16 april 2002.

Libre
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
T. Wijnands-J. d. Waard30504159108
J. d. Teuling-H. Cornelissen53492289810
R. v. Aerle-K. Ridder51352778107
R. Twisk-W. v. Wijngaarden41462586106
W. Geuze-H. Surendonk982737193109
K. Boonman-R. Overeem913024165910
Y. Holwerda-C. Koopmans553924106107
H. d. Graaf-H. Jagtman3070304111010
B. Ronday-H. Bartels835130179107
G. Smit-W. Sonnemans58122307171010
Bandstoten
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
J. d. Waard-C. Koopmans38473967910
W. Geuze-O. v. Groningen74184853107
K. Boonman-H. Bartels61453685810
H. d. Graaf-W. v. Wijngaarden254936310109
P. Vierhuizen-G. Smit49524545109
Driebanden
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
J. d. Kuiper-H. Jagtman24236123108
Uitslagen teams en einduitslag

Driebanden
B.B.C. 2 - H.N.L. 24-28
De Jol 1 - B.B.C. 1 26-29

Libre C2
B.B.C. - Swift'71 2 28-25

Einduitslag districts competitie:

Driebanden:
B.B.C. 2 4e plaats
B.B.C. 1 5e plaats

Libre: C2
B.B.C. 6e plaats

Libre: C3
B.B.C. 3e plaats

Programma week 17
Donderdag 25 april voorwedstrijden triathlon



Sportredactie BHZ-Net, afdeling Biljarten, Jaap den Teuling

nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Biljarten
Bouwbedrijf HEDI
Bouwbedrijf HEDI
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
twitter facebook rss top