Terrascompleet.nl Terrascompleet.nl
Hoogeveen Dak & Zinkwerken Hoogeveen Dak & Zinkwerken
Kafa Kafa
PolderTEAK PolderTEAK
Van Werven infra & recycling Van Werven infra & recycling

Uitslagen B.B.C.

Zaterdag 20 april 2002

BIDDINGHUIZEN - Er werden weer diverse wedstrijden gespeeld in de onderlinge competitie van de Biddinghuizer BiljartClub de BBC.
Naast de uitslagen is ook het programma voor de komende week opgenomen in dit bericht.

Uitslagen BBC onderlinge competitie van 16 april 2002.

Libre
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
T. Wijnands-J. d. Waard30504159108
J. d. Teuling-H. Cornelissen53492289810
R. v. Aerle-K. Ridder51352778107
R. Twisk-W. v. Wijngaarden41462586106
W. Geuze-H. Surendonk982737193109
K. Boonman-R. Overeem913024165910
Y. Holwerda-C. Koopmans553924106107
H. d. Graaf-H. Jagtman3070304111010
B. Ronday-H. Bartels835130179107
G. Smit-W. Sonnemans58122307171010
Bandstoten
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
J. d. Waard-C. Koopmans38473967910
W. Geuze-O. v. Groningen74184853107
K. Boonman-H. Bartels61453685810
H. d. Graaf-W. v. Wijngaarden254936310109
P. Vierhuizen-G. Smit49524545109
Driebanden
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
J. d. Kuiper-H. Jagtman24236123108
Uitslagen teams en einduitslag

Driebanden
B.B.C. 2 - H.N.L. 24-28
De Jol 1 - B.B.C. 1 26-29

Libre C2
B.B.C. - Swift'71 2 28-25

Einduitslag districts competitie:

Driebanden:
B.B.C. 2 4e plaats
B.B.C. 1 5e plaats

Libre: C2
B.B.C. 6e plaats

Libre: C3
B.B.C. 3e plaats

Programma week 17
Donderdag 25 april voorwedstrijden triathlon



Sportredactie BHZ-Net, afdeling Biljarten, Jaap den Teuling

nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Biljarten
Hoogeveen Multi Service
Hoogeveen Multi Service
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
twitter facebook rss top