Terrascompleet.nl Terrascompleet.nl
Flevolamb Flevolamb
Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems
AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis
Bouwbedrijf HEDI Bouwbedrijf HEDI

Uitslagen B.B.C.

Zaterdag 20 april 2002

BIDDINGHUIZEN - Er werden weer diverse wedstrijden gespeeld in de onderlinge competitie van de Biddinghuizer BiljartClub de BBC.
Naast de uitslagen is ook het programma voor de komende week opgenomen in dit bericht.

Uitslagen BBC onderlinge competitie van 16 april 2002.

Libre
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
T. Wijnands-J. d. Waard30504159108
J. d. Teuling-H. Cornelissen53492289810
R. v. Aerle-K. Ridder51352778107
R. Twisk-W. v. Wijngaarden41462586106
W. Geuze-H. Surendonk982737193109
K. Boonman-R. Overeem913024165910
Y. Holwerda-C. Koopmans553924106107
H. d. Graaf-H. Jagtman3070304111010
B. Ronday-H. Bartels835130179107
G. Smit-W. Sonnemans58122307171010
Bandstoten
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
J. d. Waard-C. Koopmans38473967910
W. Geuze-O. v. Groningen74184853107
K. Boonman-H. Bartels61453685810
H. d. Graaf-W. v. Wijngaarden254936310109
P. Vierhuizen-G. Smit49524545109
Driebanden
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
J. d. Kuiper-H. Jagtman24236123108
Uitslagen teams en einduitslag

Driebanden
B.B.C. 2 - H.N.L. 24-28
De Jol 1 - B.B.C. 1 26-29

Libre C2
B.B.C. - Swift'71 2 28-25

Einduitslag districts competitie:

Driebanden:
B.B.C. 2 4e plaats
B.B.C. 1 5e plaats

Libre: C2
B.B.C. 6e plaats

Libre: C3
B.B.C. 3e plaats

Programma week 17
Donderdag 25 april voorwedstrijden triathlon



Sportredactie BHZ-Net, afdeling Biljarten, Jaap den Teuling

nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Biljarten
Peter Evers
Peter Evers
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 5.1 °C
  • 1.0 mm
  • 5.9 °C
Weerstatistieken ->
gerelateerd nieuws
Kerstbomen te koop Kerstbomen te koop Kerstbomen te koop
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top