Van Werven infra & recycling Van Werven infra & recycling
Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems
Sybit | Software op Maat Sybit | Software op Maat
Verkeersschool Kooij&Wallet Verkeersschool Kooij & Wallet
Hoogeveen Dak & Zinkwerken Hoogeveen Dak & Zinkwerken

Uitslagen B.B.C.

Vrijdag 26 april 2002

BIDDINGHUIZEN - Na de kampioenschappen van vorige week werden er weer diverse wedstrijden gespeeld in de onderlinge competitie van de Biddinghuizer BiljartClub de BBC.

Uitslagen BBC onderlinge competitie van 23 april 2002.

Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
Libre
K. Boonman-R. v. Aerle475120611410
J.d. Waard-H. Jagtman5667341111109
Y. Holwerda-W. Geuze5580211317108
W. v. Wijngaarden-H. Surendonk68132492104
J. d. Waard-H. Cornelissen154915311210
K. Ridder-C. Koopmans45522976910
H. Bartels-O. v. Groningen27301876410
W. Sonnemans-J. d. Teuling12250242710107
T. Wijnands-H. Cornelissen224915511710
R. Twisk-G. Smit415126106108
Bandstoten
Y. Holwerda-W. v. Wijngaarden33503279710
K. Boonman-Th. Smeijer696032157106
S. Pekcan-H. Bartels42443749109
G. Smit-H. Cornelissen40424146710
P. Vierhuizen-J. d. Teuling30523567610
Driebanden
E. d. Teuling-Th. Smeijer19256124106
S. Pekcan-P. Vierhuizen19193054107
Sportredactie BHZ-Net, afdeling Biljarten, Jaap den Teuling

nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Biljarten
Sybit | Software op Maat
Sybit | Software op Maat
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
twitter facebook rss top