Fruithandel Van Beek Fruithandel Van Beek
Bouwbedrijf HEDI Bouwbedrijf HEDI
Installatietechniek Schaap Installatietechniek Schaap
Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems
AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis

Uitslagen B.B.C.

Donderdag 16 mei 2002

BIDDINGHUIZEN - Er werden weer diverse wedstrijden gespeeld in de onderlinge competitie van de Biddinghuizer BiljartClub de BBC.
Naast de uitslagen is ook het programma m.b.t. de Triatlon finale bij B.B.C. opgenomen in dit bericht.

Uitslagen BBC onderlinge competitie van 14 mei 2002.

Libre
Naam-NaamCar.Car.Brt.HSHSPntPnt
R. Overeem-G. Smit18583629610
H. Cornelissen-W. v. Wijngaarden4960281012108
O. v. Groningen-B. Ronday108322216310
Y. Holwerda-R. Twisk45412876810
R. v. Aerle-J. d. Teuling512716166104
J. d. Teuling-G. Smit34582866510
W. Sonnemans-C. Koopmans122473130121010
H. d. Graaf-G. Smit30401955106
R. Overeem-W. Geuze239827420710
Bandstoten
Naam-NaamCar.Car.Brt.HSHSPntPnt
J. d. Waard-K. Ridder35354355810
J. d. Waard-W. Geuze427451471010
Th. Smeijer-J. d. Teuling67523087710
H. d. Graaf-H. Cornelissen25302735107
25 en 26 Mei Triatlon finale bij B.B.C.
Aanvang om 11.00 uur

Sportredactie BHZ-Net, afdeling Biljarten, Jaap den Teuling

nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Biljarten
Kafa
Kafa
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
twitter facebook rss top