Innovatieve oplossingen voor huis en tuin Terrascompleet.nl
Pelletkachels advies en verkoop Pelletkachels Flevo
Tel. 0321-333169 Peter Evers
Sybit | Software op Maat Sybit | Software op Maat
Kapsalon Beautiful Change Kapsalon Beautiful Change

Uitslagen B.B.C.

Woensdag 22 mei 2002
Uitslagen B.B.C.
Foto: BBC

BIDDINGHUIZEN - Er werden weer diverse wedstrijden gespeeld in de onderlinge competitie van de Biddinghuizer BiljartClub de BBC.
Naast de uitslagen is ook het programma voor de komende week opgenomen in dit bericht.

Uitslagen BBC onderlinge competitie van 21 mei 2002.

Libre
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
K. Ridder-H. Surendonk501828113106
R. Overeem-H. Surendonk30272953109
W. Sonnemans-H. Surendonk1221320305104
Y. Holwerda-W. Sonnemans558931912107
O. v. Groningen-R. v. Aerle30402957107
O. v. Groningen-R. Overeem30223253107
Bandstoten
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
K. Boonman-Y. Holwerda68464186910
K. Boonman-W. Geuze695635107107
Driebanden
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
Th. Smeijer-S. Pekcan371355532106
Programma week 22
Woensdag 29 en Donderdag 30 mei
  • Voorwedstrijden 2e klas driebanden klein
    Zaterdag 1 en Zondag 2 juni
  • Distrits finale 3e klas driebanden klein bij Radio in Almere-Haven (Deelname van B.B.C. S.Pekcan)
    Zondag 2 juni
  • Voorwedstrijden nat. Arbiters toernooi bij B.B.C. aanvang 11.00 uur (Deelname van B.B.C. P. Vierhuizen , W. v. Wijngaarden en J. d. Teuling)


    Sportredactie BHZ-Net, afdeling Biljarten, Jaap den Teuling

    nieuwsrubrieken
    Adverteerder in de rubriek Biljarten
    Adm. Financiële Advisering
    Kafa
    actueel nieuws
    in de bhznet.nl winkel
  • zoeken
    BHZNet.nl weer
    • 32.3 °C
    • 0.0 mm
    • 24.8 °C
    Weerstatistieken ->
    gerelateerd nieuws
    Agenda 3 dagen Meer agenda ->
    Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
    Toevoegen
    in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
    twitter facebook rss top