Van Werven infra & recycling Van Werven infra & recycling
Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems
Hoogeveen Dak & Zinkwerken Hoogeveen Dak & Zinkwerken
De Kubbe BV - Biddinghuizen De Kubbe BV - Biddinghuizen
Klusbedrijf Johan Bramer Klusbedrijf Johan Bramer

Uitslagen B.B.C.

Woensdag 22 mei 2002
Uitslagen B.B.C.
Foto: BBC

BIDDINGHUIZEN - Er werden weer diverse wedstrijden gespeeld in de onderlinge competitie van de Biddinghuizer BiljartClub de BBC.
Naast de uitslagen is ook het programma voor de komende week opgenomen in dit bericht.

Uitslagen BBC onderlinge competitie van 21 mei 2002.

Libre
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
K. Ridder-H. Surendonk501828113106
R. Overeem-H. Surendonk30272953109
W. Sonnemans-H. Surendonk1221320305104
Y. Holwerda-W. Sonnemans558931912107
O. v. Groningen-R. v. Aerle30402957107
O. v. Groningen-R. Overeem30223253107
Bandstoten
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
K. Boonman-Y. Holwerda68464186910
K. Boonman-W. Geuze695635107107
Driebanden
Speler-Spelercarcarbrthshspntpnt
Th. Smeijer-S. Pekcan371355532106
Programma week 22
Woensdag 29 en Donderdag 30 mei
  • Voorwedstrijden 2e klas driebanden klein
    Zaterdag 1 en Zondag 2 juni
  • Distrits finale 3e klas driebanden klein bij Radio in Almere-Haven (Deelname van B.B.C. S.Pekcan)
    Zondag 2 juni
  • Voorwedstrijden nat. Arbiters toernooi bij B.B.C. aanvang 11.00 uur (Deelname van B.B.C. P. Vierhuizen , W. v. Wijngaarden en J. d. Teuling)


    Sportredactie BHZ-Net, afdeling Biljarten, Jaap den Teuling

    nieuwsrubrieken
    Adverteerder in de rubriek Biljarten
    Verkeersschool Kooij & Wallet
    Verkeersschool Kooij & Wallet
    actueel nieuws
    in de bhznet.nl winkel
  • twitter facebook rss top