De Kubbe BV - Biddinghuizen De Kubbe BV - Biddinghuizen
Kafa Kafa
AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis
Kjell's Opslag Kjell's Opslag
Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems

Pesie en De Schutter presteren bij cross

Zondag 22 mei 2005
Pesie en De Schutter presteren bij cross
Foto: Redactie BHZNet.nl

BIDDINGHUIZEN - Omdat het weer te slecht was rond 30 april, werd de jaarlijkse Koninginnecross van ACV De Flintstones verplaatst naar afgelopen zaterdag 21 mei.

Het weer was deze keer een stuk beter, waardoor zowel deelnemers als publiek goed konden vertoeven op de schitterende nieuwe baan aan de Biddingringweg.

Spektakel
De hele dag door reden de 264 deelnemers om de prijzen, waarbij dit vooral ook leidde tot spektaculaire capriolen. Diverse rijders uit Biddinghuizen deden mee en van hen vielen er een aantal in de prijzen.


Jennie en Mark Brandsma in duel (kort hierna zou vader Jennie met pech afhaken)

Lauran de Schutter (t/m 1400 cc) werd vierde, Lars Pesie vijfde in de klasse Standaard 1401 - 1600 cc. Mark Brandsma haalde zelfs een tweede plaats (Vrije standaardklasse- Toerwagens). Bij de dames werd Carmen de Schutter derde en Kirsten Hoogeveen vierde.


Crazy Cross

Deelnemers (Standaardklasse t/m 1400 cc)
1. Ralph de Bruijn (Dronten)
2. Rick Mollink (Hellendoorn)
3. Peter Schouten (Spierdijk)
4. Lauran de Schutter(Biddinghuizen)
5. Anton wijtvliet (Swifterbant)


Donald Rosbergen strijdt voor de 5e plaats. Hij zou uiteindelijk zesde worden

Deelnemers (Standaardklasse > 1600 cc)
1. Stanley Boots (Zwaagdijk)
2. Peter Koelewijn (Winkel)
3. Rocco Pul (Ermelo)
4. Menno Huisenga (Middenbeemster)
5 .Joris Botman (Wervershoof)


Lauran de Schutter

Deelnemers (Standaard 1401 - 1600 cc)
1. Sander Rozendaal (Dronten)
2. Jan Kuin (Lutjebroek)
3. Adrie van Diepen (Grootebroek)
4. Jan van der Steeg (Putten)
5. Lars Pesie (Biddinghuizen)


Lars Pesie - geconcentreerd...

Deelnemers (Vrije standaardklasse- Toerwagens)
1. Bartjan Blaauw (Oldebroek)
2. Mark Brandsma (Biddinghuizen)
3. Gerrit Blaauw (Oldebroek)
4. Bas Balk (Westwoud)
5. Harrie Groenenboom (Dronten)


Wouter Rosbergen

Puntenlijst deelnemers (Vrije standaardklasse-Super Rodeo)
1. Nick Lommers (Schermerhorn)
2. Alex van der Dam (Bontebok)
3. Johan Kok (Hoogkarspel)
4. Ed Tesselaar (t Veld)
5. Simon Peetoom (Winkel)


Mark Brandsma

Deelnemers (Standaard Damesklasse)
1. Jacqueline Reus (Wervershoof)
2. Sharon Knijn (Spanbroek)
3. Carmen de Schutter (Biddinghuizen)
4. Kirsten Hoogeveen (Biddinghuizen)
5. Ilona de Haan (Zeewolde)

Deelnemers (Sportklasse / kevers)
1. Gert Jan Buitenhuis (Nijkerk)
2. Jasper Pouw (Nederhorst den Berg)
3. Edwin van Gaalen (Dronten)
4. Patrick de Soet (Hilversum)
5. Hans van der Tol (Kuinre)


De Bolide van Wilco den Teuling

Puntenlijst deelnemers (Specials)
1. Herrijk Hop (Nijkerk)
2. Kees Pol (Stoutenburg)
3. Lex Verhaegen (Westendorpe)
4. Sebastiaan Schuurman (Nederhorst den Berg)
5. Hilfert de Boef (Renswoude)

Deelnemers (Crazy Klasse)
1. Freek Pals (Dronten)
2. Cees Drost (Rhenen)
3. Ilmar Eerkes (Dronten)
4. Henk de Jager
5. Erwin Rienks (Dronten)

Polderkampioen
Ralph de Bruijn (Dronten)

Klik hier voor alle foto's

Redactie BHZNet.nl

Fotoboeken:


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Flintstones
Kapsalon Beautiful Change
Kapsalon Beautiful Change
Adverteerder in de rubriek Racesport
Fruithandel Van Beek
Fruithandel Van Beek
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
twitter facebook rss top