De Tamarisk spaart telefoongidsen
Donderdag 19 mei 2011BIDDINGHUIZEN - De Tamarisk doet dit jaar mee aan de actie Boeken voor Boeken, georganiseerd door de Telefoongids.
Dit houdt in dat de school telefoongidsen spaart, de school krijgt voor ieder gespaard boek 20 eurocent, die ze weer mag besteden aan leesboeken. Hoe meer telefoonboeken, hoe hoger het bedrag dat de school krijgt.
Vanaf 26 mei tot 28 juni kan er bij u een kind aan de deur komen voor de oude telefoongids. (de nieuwe wordt in deze periode bij u bezorgd).
Mocht er niemand komen, dan kunt u de oude gids bij de C1000 inleveren, daar staat een krat waar u uw oude gids in kan doen.
Let wel, alleen oude gidsen uit deze regio zijn voor deze actie geldig.
U bent op dinsdag 28 juni welkom bij de Tamarisk locatie Koolzaadhof, om 14.30 zal de uitreiking beginnen.