Avondvierdaagse
Maandag 23 mei 2011BIDDINGHUIZEN - De 44e avondvierdaagse van Biddinghuizen staat dit jaar gepland van 7 t/m 10 juni a.s..
De scholen en groepen hebben inmiddels bericht ontvangen om zich in te schrijven.
Mochten er kinderen zijn die, door de drukte van vakantie, schoolreisje of schoolkamp, zich vergeten hebben in te schrijven via school dan kan dit nog op maandag 30 mei in het Koetshuis van 19.00 tot 20.00 uur.
De organisatie zorgt er dan voor dat je alsnog met je eigen klas kunt lopen.
Ook andere groepen zijn van harte welkom. Nodig je club, buren of vrienden uit om samen te gaan lopen en te genieten van het mooie Biddinghuizen.
Deelname kost €2,50 per persoon. In ruil hiervoor krijgt u iedere avond een traktatie, een sportieve bezigheid en op de laatste avond een medaille.
De reglementen worden op de 1e avond uitgereikt: luisteren naar de begeleiding, op de daarvoor bestemde paden blijven lopen en geen afval op de route achter laten.
De starttijd van de 5 kilometer is tussen 17.30 en 17.45 uur en van de 10 kilometer tussen 17.45 en 18.00 uur op dinsdag t/m donderdag.
Op de vrijdagavond start de 10 kilometer om 18.00 uur en de 5 kilometer om 18.30 uur.
Op de vrijdagavond is de Sportlaan tussen 18.15 en 18.45 uur afgesloten voor auto’s.
Voor informatie kunt u zich wenden tot Toos Keijzers, tel. 332113
Stichting De IJsvogel/Dorpsbelangen Biddinghuizen