Fruithandel Van Beek Fruithandel Van Beek
De Kubbe BV - Biddinghuizen De Kubbe BV - Biddinghuizen
Kafa Kafa
Klusbedrijf Johan Bramer Klusbedrijf Johan Bramer
Peter Evers Peter Evers

Sportverkiezing gemeente Dronten

Maandag 16 januari 2012
Sportverkiezing gemeente Dronten
Foto: BAS Badminton

BIDDINGHUIZEN - Op vrijdagavond 20 januari a.s. vindt in de Meerpaal in Dronten de jaarlijkse Sportontmoeting plaats.

Sportliefhebbers, familie en supporters van de genomineerde kandidaten en natuurlijk de top 3 van genomineerden per categorie van de Sportverkiezing zijn vanaf 19.00 uur van harte welkom. De toegang is gratis en het is niet nodig om kaarten aan te vragen.

Het muzikale duo Koen & Wouter uit Dronten luistert de avond muzikaal op, er vindt een flitsend optreden plaats van dansgroep Spirit en Timothy Beck, deelnemer aan zowel de Olympische Zomerspelen (atletiek) als de Winterspelen (bobslee), wordt geïnterviewd.

De avond begint om 19.30 uur. Aan het einde van de Sportontmoeting gaan de winnaars van de Sportverkiezing met elkaar op de foto en is bekend wie de beste sportman, sportvrouw, sporttalent meisje, sporttalent jongen, sportploeg, jeugdsportploeg, sportcoach en sportvrijwilliger van 2011 is.

Uit de aanmeldingen voor kandidaten uit Biddinghuizen, Dronten en Swifterbant zijn de volgende kandidaten genomineerd om in aanmerking te komen voor de titel sportman, sportvrouw, sporttalent jongen, sporttalent meisje, sportploeg, jeugdsportploeg, sportcoach en sportvrijwilliger van het jaar.

Sportman:
- Patrick Delmeer (pistoolschieten)
- Marck Jansen (tractorpulling)
- Kevin Valk (motorracen)

Sportvrouw:
- Vanessa Gosselink (atletiek/hardlopen)
- Danique Stoop (wedstrijdzwemmen)
- Beitske Visser (karten/autoracen)

Sporttalent jongen:
- Roel Huijsmans (atletiek)
- Lars Kamphuis (judo)
- Maarten Kavelaars (schaatsen)

Sporttalent meisje:
- Paula Borgonje (judo)
- Simone Kets (voetbal)
- Anouschka Schröder (atletiek)

Sportploeg:
- BAS (badminton)
- Swift '64 (voetbal)
- geen derde ploeg genomineerd

Jeugdsportploeg:
- ASVD/KWOOT B1 (korfbal)
- AV Flevo Delta B-junioren (atletiek)
- Flevoparq junior -14 (squash)

Sportcoach:
- John Jansen (AV Flevo Delta, atletiek)
- Thony Schwab (Flevoparq, squash)
- Hester Vos (Zuiderzeezwemmers, synchroonzwemmen/waterpolo)

Sportvrijwilliger:
- Klaas Eleveld (Damclub Dronten)
- Greet Vaatstra-Boersma (Zuiderzeezwemmers)
- Antje Westra (IJsclub Dronten en STG Dronten)

Voor vragen over de sportontmoeting kunt u terecht op www.sportpromotiedronten.nl. U kunt ook een e-mail sturen aan de secretaris van Sportpromotie Dronten (Elien de Heij) via verkiezingen@sportpromotiedronten.nl.

Programma
19.00 uur -Deuren open, ontvangst met een consumptie op het plein in de Meerpaal.

Openingsact door Wouter Swart & Koen Bergmans

19.30 uur - Welkomstwoord
19.40 uur -Huldigen Dronter Kampioenen
19.55 uur -Voorstellen genomineerden en bekendmaken Sportvrijwilliger
20.02 uur -Optreden door dansgroep Spirit
20.07 uur -Voorstellen genomineerden en bekendmaken Sportcoach
20.15 uur - Interview Timothy Beck
20.25 uur - Voorstellen genomineerden en bekendmaken Sporttalent meisje
20.32 uur - Voorstellen genomineerden en bekendmaken Sporttalent jongen
20.40 uur- Pauze – Optreden Wouter Swart & Koen Bergmans
21.00 uur- Voorstellen genomineerden en bekendmaken Sportvrouw
21.07 uur - Voorstellen genomineerden en bekendmaken Sportman
21.15 uur - Optreden door dansgroep Spirit
21.20 uur - Voorstellen genomineerden en bekendmaken Sportploeg
21.32 uur - Voorstellen genomineerden en bekendmaken Jeugdsportploeg
21.45 uur - Afronding van de Sportontmoeting

nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Sport
Flevolamb
Flevolamb
Adverteerder in de rubriek Badminton
De Kubbe BV - Biddinghuizen
De Kubbe BV - Biddinghuizen
Adverteerder in de rubriek Basvoetbal
Fruithandel Van Beek
Fruithandel Van Beek
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
twitter facebook rss top