Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems
Teakhouten meubelen PolderTEAK
Pelletkachels advies en verkoop Pelletkachels Flevo
Adm. Financiële Advisering Kafa
Tel. 0321-333169 Peter Evers

Ook Vueltamanager via BHZNet.nl

Dinsdag 31 juli 2012

BIDDINGHUIZEN - In navolging op de Tour de France Manager organiseert BHZNet dit jaar ook een spel rondom de Ronde van Spanje welke op 18 augustus begint: De Vueltamanager.

Het spel is een voorloper op de nieuwe structuur die het komend jaar wordt gemaakt voor het Tour de France-spel, zodat ook andere wielerwedstrijden in spelvorm kunnen worden gespeeld.

Dit jaar wordt er slechts gebruik gemaakt van de techniek en regels van het Tourspel. Overigens zal er hierbij niet een Biddinghuizer-ranglijst zijn (en ook geen prijzen). Wel kan er worden meegespeeld in de Subleague 'Biddinghuizen'. De logingegevens hiervoor zijn:
Login: biddinghuizen
Wachtwoord: bhznet

Meespelen aan de Vueltamanager is gratis en kan via http://www.vueltamanager.com. Omdat dit een nieuw spel is, kan bij het aanmelden geen gebruik worden gemaakt van je login van de Tourmanager. Iedereen moet dus opnieuw inschrijven.

Redactie BHZNet.nl


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Vueltamanager
Flevolamb
Flevolamb
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
twitter facebook rss top