Klusbedrijf Johan Bramer Klusbedrijf Johan Bramer
Kapsalon Beautiful Change Kapsalon Beautiful Change
Kafa Kafa
Terrascompleet.nl Terrascompleet.nl
Installatietechniek Schaap Installatietechniek Schaap

Genomineerden Sportverkiezing Dronten bekend

Vrijdag 11 januari 2013
Genomineerden Sportverkiezing Dronten bekend
Foto: BAS Basketbal

BIDDINGHUIZEN - De jury van de Sportverkiezing heeft de genomineerden bekendgemaakt in de 8 categorieën die centraal staan tijdens de Sportontmoeting op vrijdag 25 januari 2013 in De Meerpaal in Dronten.

Dit jaar vindt de Sportverkiezing plaats in de theaterzaal van de Meerpaal.
Uit de in totaal 40 aanmeldingen voor kandidaten uit Biddinghuizen, Dronten en Swifterbant zijn de volgende kandidaten genomineerd om in aanmerking te komen voor de titel sportman, sportvrouw, sporttalent jongen, sporttalent meisje, sportploeg, jeugdsportploeg, sportcoach en sportvrijwilliger van het jaar.

In alfabetische volgorde per categorie gaat het om:

Sportman:
Cees Bouma (hardlopen)
Roel Huijsmans (atletiek)
Kevin Valk (motorsport)

Sportvrouw:
Ria Buiten (ultraloop)
Vanessa Gosselink (atletiek)
Beitske Visser (autosport)

Sporttalent jongen:
Roy Koffijberg (judo)
Anthony Schwab (squash)
Sem Wolfs (freestyle snowboarden)

Sporttalent meisje:
Sanne de Jonge (survival)
Anouschka Schröder (atletiek)
Laurie Touw (hippische sport)

Sportploeg:
ASVD Kwoot 1 (korfbal)
BAS Basketball H1 (basketball)
Verenigingsteam Flevoruiters (hippische sport)

Jeugdsportploeg:
ASVDronten A1 (voetbal)
ASVD/KWOOT D1 (korfbal)
Shoganai tot 17 jaar (judo)

Sportcoach:
John Jansen (atletiek, Flevo Delta)
Johan Meijer (atletiek, Flevo Delta)
Jaap Millenaar (voetbal, ASVDronten)

Sportvrijwilliger:
Henk Drenthe (voetbal, BAS)
Marjan Jonker (atletiek, Flevo Delta)
Jan Hendrik Kragt (Stichting Paardrijden Gehandicapten Flevoland)
Robert Kramer (voetbal, Swift '64)

nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Sport
Terrascompleet.nl
Terrascompleet.nl
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
twitter facebook rss top