Hoogeveen Multi Service Hoogeveen Multi Service
0321-337030 Klusbedrijf Johan Bramer
Teakhouten meubelen PolderTEAK
Hoogeveen Dak & Zinkwerken Hoogeveen Dak & Zinkwerken
Installatietechniek Schaap Installatietechniek Schaap

IJsbaan vrijdag open

Donderdag 24 januari 2013

BIDDINGHUIZEN - Het ijs op de ijsbaan is vandaag dik genoeg om te kunnen vegen. Vanmiddag wordt de baan sneeuwvrij gemaakt. Afhankelijk van de omstandigheden wordt de baan vrijdag om 13.00 geopend.

Vanmorgen donderdag 24 januari heeft het bestuur van de ijsclub Biddinghuizen de ijsbaan bekeken. Op de plekken onder de sneeuw is het ijs nu meer dan 6 cm. Vanmiddag is de ijsbaan geveegd.

Na een nacht vorst kan de baan dan vrijdag eindelijk open om 13.00 uur. De openingstijden zullen worden vermeld op de nieuwe website van de ijsclub: http://www.ijsclub-biddinghuizen.nl en op het bord van de ijsclub op het plein vlakbij de ANWB paal.

Er zal ook weer warme chocolademelk te verkrijgen zijn. Er zijn oude stoeltjes voor de beginners om te leren schaatsen.

Tot ziens op de ijsbaan.

Bestuur ijsclub Biddinghuizen


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek IJsclub
Bouwbedrijf HEDI
Bouwbedrijf HEDI
Adverteerder in de rubriek Schaatsen
Van Werven infra & recycling
Van Werven infra & recycling
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 14.9 °C
  • 0.0 mm
  • 20.2 °C
Weerstatistieken ->
BHZNet Tourmanager 2025
BHZNet Tourmanager 2025 BHZNet Tourmanager
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top