0321-337030 Klusbedrijf Johan Bramer
Flevolamb Flevolamb
Pelletkachels advies en verkoop Pelletkachels Flevo
AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis
Bouwbedrijf HEDI Bouwbedrijf HEDI

Kiekendiefbeker voor Dronten

Maandag 25 maart 2013

BIDDINGHUIZEN - In Biddinghuizen en in Dronten wordt fanatiek gebridged. Maar de leden van bridgeclub Biddingbridge en de Algemene Bridgeclub Dronten spelen niet alleen in clubverband, zij laten zich ook buiten de dorpsgrenzen zien.

Op 23 maart speelde in de Dubbeldekker weer de jaarlijkse derby om de Kiekendiefbeker. Zes teams van Biddinghuizen en zes teams van Dronten bonden de strijd aan voor de winst van de prestigieuze wisselbeker.

Biddingbridge kwam in haar sterkste opstelling maar ook ABCD liet zich niet onbetuigd.

Halverwege de wedstrijd stond Biddingbridge op ruime voorsprong echter door een enorme eindsprint van Dronten tikte deze club alsnog als eerste aan, waardoor de beker wederom een jaar in de prijzenkast van ABCD mag blinken.

Een troost voor vier van de Biddinghuizenaren was het wel dat zij met de prijs van het beste team naar huis mochten. Volgend jaar is er de revanche, dan in Biddinghuizen.

Op de site van de vereniging kunt u alles vinden over de bridgeclub. http://www.nbbportal.nl/10026/index.html


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Bridge
Hoogeveen Multi Service
Hoogeveen Multi Service
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 18.5 °C
  • 4.0 mm
  • 24.7 °C
Weerstatistieken ->
BHZNet Tourmanager 2025
BHZNet Tourmanager 2025 BHZNet Tourmanager
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top