Van Werven infra & recycling Van Werven infra & recycling
Bouwbedrijf HEDI Bouwbedrijf HEDI
Wallet Rijopleidingen Wallet Rijopleidingen
Flevolamb Flevolamb
Kapsalon Beautiful Change Kapsalon Beautiful Change

Bingomiddag Tweede Kamer Biddinghuizen

Vrijdag 19 april 2013

BIDDINGHUIZEN - De Meerpaal organiseert weer een gezellige Bingomiddag voor de senioren (55+) van Biddinghuizen. Deze staat gepland op vrijdag 26 april in Het Koetshuis. Iedereen is weer van harte welkom en kan leuke prijsjes winnen.

De Tweede Kamer in Biddinghuizen gaat om 13.30 uur open. Rond de klok van 14.00 uur start de bingo, de middag is tegen 16.30 uur afgelopen. Aanmelden is niet nodig.

Bingo is een leuke activiteit. Samen met andere enthousiaste bingospelers strijden om de leuke prijzen. Goed luisteren naar de omgeroepen getallen, en de spanning van het wel of niet vol krijgen van de kaart! Dat is de gezelligheid van samen bingoën. Zoals gewoonlijk staat de goede sfeer centraal, maar er zijn ook weer leuke prijzen te winnen.

Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met Elma Everaers, Sociaal Cultureel Werker Senioren, op telefoonnummer 0321 388 752 of 06 204 904 10. Mocht een bezoeker problemen hebben met vervoer, neem dan ook contact op met Elma Everaers.


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Senioren
Adm. Financiële Advisering
Kafa
Adverteerder in de rubriek Koetshuis
Tel. 0321-333169
Peter Evers
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 21.2 °C
  • 0.0 mm
  • 20.2 °C
Weerstatistieken ->
BHZNet Tourmanager 2025
BHZNet Tourmanager 2025 BHZNet Tourmanager
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top