Flexibele werkplek of vergaderruimte huren Korenmaaier14.nl
AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis
Pelletkachels advies en verkoop Pelletkachels Flevo
Innovatieve oplossingen voor huis en tuin Terrascompleet.nl
Bouwbedrijf HEDI Bouwbedrijf HEDI

Opbrengst collecte Multiple Sclerose

Woensdag 11 december 2013

BIDDINGHUIZEN - Tijdens de collecteweek van het Nationaal MS Fonds is het mooie bedrag van €842 in Biddinghuizen opgehaald. Met het geld dat de collectanten hebben opgehaald blijft het Nationaal MS Fonds zich inzetten voor onderzoek naar MS en een betere kwaliteit van leven.

Dat doet zij echter niet alleen, maar samen met patiënten, onderzoekers, artsen, donateurs en vrijwilligers.

De organisatie bedankt alle gevers en collectanten, die ook dit jaar weer door weer en wind op pad zijn gegaan, hartelijk voor hun bijdrage.


Heeft u de collectant gemist, dan kunt u uw bijdrage overmaken op giro 5057 te Maassluis.

Wilt u het nationaal MS fonds bij de collecte van volgend jaar ondersteunen als collectant? Neem dan contact op met Pamela Zaat, tel. 010-5919839 of via http://www.nationaalmsfonds.nl.

Deel dit artikel
Categorieën, tags:

Adverteerder in de rubriek Collectes
Tel. 0321-333169
Peter Evers
in de bhznet.nl winkel
twitter facebook rss top