Installatietechniek Schaap Installatietechniek Schaap
Flevolamb Flevolamb
Bouwbedrijf HEDI Bouwbedrijf HEDI
Tel. 0321-333169 Peter Evers
0321-337030 Klusbedrijf Johan Bramer

Vakantiepark wil van 'Prinses Maxima' af

Woensdag 23 juli 2014

BIDDINGHUIZEN - De eigenaren van hotel- en restaurantschip de Prinses Máxima aan de Bremerbergdijk in Biddinghuizen hebben een kort geding aangespannen tegen Vakantiepark Rivièra Beach in Biddinghuizen.

Het vakantiepark heeft het schip begin 2012 gekocht om het in de eigen haven af te meren als extra voorziening. Nu blijkt dat er flink geïnvesteerd moet worden om een gebruiksvergunning voor het schip te krijgen, wil het vakantiepark de koop ongedaan maken.

Verhoogd
De gemeente Dronten wil omwille van de veiligheid dat het horecadeel van het schip verhoogd wordt. Volgens de advocaat van Rivièra Beach moet het schip compleet doormidden gezaagd worden en gaat dat tonnen kosten. In de ontbindende voorwaarden van het koopcontract stond alleen dat de deal niet door zou gaan als de gemeente niet mee wilde werken.

De rechter doet 5 augustus uitspraak.

Bron: Omroep Flevoland


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Europarcs Resort Zuiderzee
Gicom Composting Systems
Gicom Composting Systems
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 27.0 °C
  • 0.0 mm
  • 18.5 °C
Weerstatistieken ->
BHZNet Vueltamanager
BHZNet Vueltamanager BHZNet Vueltamanager
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top