Uitvindersfeest in Kinderboekenweek
Woensdag 7 oktober 2015BIDDINGHUIZEN - FlevoMeer Bibliotheek viert dit jaar de Kinderboekenweek weer uitbundig van
7 tot en met 18 oktober, onder andere met een uitvindersfeest op woensdag 7 oktober.
Iedereen is woensdagmiddag 7 oktober van 14:00 tot 17:00 uur welkom op het grote uitvindersfeest in alle bibliotheekvestigingen. "Kom lekker op de fiets, feest mee en geniet van alle gratis activiteiten, proefjes, traktaties en prachtige kinderboeken", schrijft de bibliotheek.
Jeugdige nieuwsgierigheid wordt gevierd
Raar, maar waar! is het thema van de Kinderboekenweek 2015. Op onderzoek uitgaan en willen weten hoe de wereld in elkaar zit, is een natuurlijke eigenschap van kinderen. Ieder kind zit vol vragen en in boeken zijn daarop de juiste antwoorden te vinden. Het uitvindersfeest staat helemaal in het teken van natuur, wetenschap en techniek. Zo is er een biebquiz en komen techneuten van FabLab Flevoland demonstraties 3D printen geven in een aantal vestigingen.
Waterschap Zuiderzeeland vertelt over water en de natuur en Luchtvaart-Themapark Aviodrome geeft vliegensvlugge informatie. Kom ook op het uitvindersfeest en verzamel de stempels op de uitnodigingskaart. Bij inlevering van een volle kaart maken bibliotheekleden kans op twee gratis toegangskaarten voor Luchtvaart-Themapark Aviodrome in Lelystad.
FlevoMeer Bibliotheek