Van Werven infra & recycling Van Werven infra & recycling
Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems
Polderteak Polderteak
Installatietechniek Schaap Installatietechniek Schaap
Flexibele werkplek of vergaderruimte huren Korenmaaier14.nl

Locatiehouders gezocht voor meetpunt vliegtuiggeluid

Donderdag 8 oktober 2015

BIDDINGHUIZEN - De gemeente Dronten zoekt in Biddinghuizen locatiehouders voor een meetpunt om de hoeveelheid geluid van overvliegende vliegtuigen te meten. De meetpunten moeten zich bevinden in het invloedsgebied van de vliegroutes van Lelystad Airport.

Specifiek voor de locatie die wordt begrensd door de Parksingel, De Dreef en de Bremerberg-weg wordt nog een geschikte locatie gezocht. (zie kaartje)


Het is hierbij wel van belang dat de locatiehouder beschikt over een veilig te bereiken plat dak, waarop het meetpunt geplaatst kan worden. Verder verstuurt het meetpunt de data via internet, dus het is van belang dat een locatiehouder beschikt over een breedband internet-verbinding, geschikt om meerdere computers op aan te sluiten.

Aanmelden?
Wilt u zich aanmelden als locatiehouder voor een meetpunt of heeft u vragen? Bekijk dan op de website van Sensornet de voorwaarden waaraan u als locatiehouder moet voldoen. U kunt zich aanmelden via [email protected] onder vermelding van "geluidmeetpunten Biddinghuizen".

Via de website http://www.sensornet.nl kunnen belangstellenden onder andere ook kijken waar in Dronten en op andere plekken in Nederland meetpunten zich bevinden, welke vliegtuigen waar vliegen en het gemeten omgevingsgeluid raadplegen.

Bron: Gemeente Dronten

Deel dit artikel
Categorieën, tags:

Adverteerder in de rubriek Vliegveld Lelystad
Polderteak
Polderteak
in de bhznet.nl winkel
twitter facebook rss top