Paasbrunches bij De Klink
Donderdag 25 februari 2016BIDDINGHUIZEN - Op Eerste Paasdag 27 maart en Tweede Paasdag maandag 28 maart kunt u bij Restaurant De Klink terecht voor een uitgebreide paasbrunch. De brunch is een jaarlijks terugkerende activiteit en kan rekenen op een grote belangstelling.
De brunch bestaat uit een kopje soep vooraf en daarna een uitgebreid buffet met diverse broodjes, diverse vleeswaren en kaassoorten, gerookte vissoorten, diverse salades en diverse warme gerechten. Bovendien worden er als afsluiting diverse soorten ijs, vers fruit en handfruit geserveerd.
Reserveren voor de lunch, welke op beide paasdagen wordt gehouden van 11.00 tot 14.00 uur en €21,50 per persoon kost, kan via 0321-331 465 en info@deklink.nl.
Redactie BHZNet.nl