Hoogeveen Dak & Zinkwerken Hoogeveen Dak & Zinkwerken
Installatietechniek Schaap Installatietechniek Schaap
Bouwbedrijf HEDI Bouwbedrijf HEDI
Van Werven infra & recycling Van Werven infra & recycling
Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems

Eventing brons niet onmogelijk in Rio2016

Woensdag 3 augustus 2016

BIDDINGHUIZEN - Zaterdag 6 augustus en zondag 7 augustus start de eerste eventing wedstrijd voor Alice Naber-Lozeman en haar paard ACSI Peter Parker op de Olympische Spelen. Volgens haar is bij drie goede resultaten een bronzen medaille zeker niet onmogelijk.

Het eventingteam won bij het WK in 2014 al een bronzen plak. Dat was voor het eerst in de geschiedenis van de eventing in Nederland. Door deze winst bedong het team vier plekken voor Rio2016 en daardoor mag de Biddinghuizer eindelijk voor het eerst naar de Olympische Spelen.

'Niet normaal'
Duitsland is de gedoodverfde winnaar. 'Zij zijn zo ontzettend goed, dat ze zelfs met een B-team nog winnen. Dat is echt niet normaal', aldus Alice Naber-Lozeman. 'Maar wij gaan als Nederlands team ook zeker voor een medaille!'

Redactie BHZNet.nl


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Drafsport
Kapsalon Beautiful Change
Kapsalon Beautiful Change
Adverteerder in de rubriek Olympische Spelen
Tel. 0321-333169
Peter Evers
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 16.9 °C
  • 8.0 mm
  • 21.1 °C
Weerstatistieken ->
BHZNet Tourmanager 2025
BHZNet Tourmanager 2025 BHZNet Tourmanager
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top