Kubbeweg 17 De Kubbe BV - Biddinghuizen
Teakhouten meubelen PolderTEAK
Bouwbedrijf HEDI Bouwbedrijf HEDI
AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis
0321-337030 Klusbedrijf Johan Bramer

Ophokplicht pluimvee blijft van kracht

Vrijdag 10 maart 2017
Ophokplicht pluimvee blijft van kracht

BIDDINGHUIZEN - De ophokplicht voor pluimvee blijft van kracht. Dat meldt de Rijksoverheid. Het risico op vogelgriepbesmetting door wilde watervogels blijft hoog.

Dinsdag werd de griep nog vastgesteld bij twee hobbypluimveehouders in Landsmeer en Wormerveer. Ook worden er nog steeds zieke wilde vogels gevonden. Voor de houders van hobbyvogels geldt geen ophokplicht, maar ze moeten zo veel mogelijk voorkomen dat de dieren in contact komen met wilde watervogels of vogelpoep.

Besmetting
Drie eendenbedrijven in Biddinghuizen werden eind vorig jaar getroffen. Opgeteld werden ruim 30.000 eenden geruimd bij de bedrijven aan de Alikruikweg. Ook werden er 21.000 kippen preventief geruimd. De ophokplicht is volgens de Rijksoverheid noodzakelijk om het risico op besmetting te minimaliseren.

Bron: Omroep Flevoland


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Landbouwberichten
Pelletkachels advies en verkoop
Pelletkachels Flevo
Adverteerder in de rubriek Vogelgriep
Installatietechniek Schaap
Installatietechniek Schaap
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 15.0 °C
  • 0.0 mm
  • 16.7 °C
Weerstatistieken ->
Routes Avond4Daagse 2023
Routes Avond4Daagse 2023 Routes Avond4Daagse 2023
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top