Adm. Financiële Advisering Kafa
Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems
Teakhouten meubelen PolderTEAK
Tel. 0321-333169 Peter Evers
Flevolamb Flevolamb

Plantenmarkt en goederenmarkt

Woensdag 26 april 2017

BIDDINGHUIZEN - Op 13 mei is de jaarlijkse plantenmarkt op het plein voor kerk- en zalencentrum De Voorhof. Ook dit jaar zijn daar weer eenjarigen, vaste planten, heesters en hanging baskets te koop. Voor het evenement zoekt de organisatie nog mensen die koek en pannenkoeken willen bakken.

Bij de plantenmarkt kunnen diverse planten worden gekocht. Bij de hanging baskets geldt dat wanneer u uw basket van vorig jaar schoon inlevert, u hier statiegeld op ontvangt. Tijdens het evenement worden pannenkoeken verkocht. De organisatie zoekt mensen die deze op zaterdagochtend willen bakken. Daarnaast is deze op zoek naar zoveel mogelijk mensen die in de week voorafgaand aan 13 mei iets willen bakken voor de koekkraam. Aanmelden kan bij Ria Opstal, Weidehof 40, via 0321-331817.

Goederenmarkt
Dit jaar is het de twintigste editie van de Grote Goederenmarkt in kerk- en zalencentrum De Voorhof. "Dat het geweldig loopt, blijkt uit het feit dat ook dit jaar de opslag vol is. Daarom kunnen we helaas vanaf nu geen bedden, kasten en andere grote meubels meer aannemen". Kortom: bij de laatste inbrengochtend, op 6 mei, kunt u alleen nog van 10 tot 12 uur kleine spullen brengen bij de garage van BOL/Supertank.

Redactie BHZNet.nl


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Voorhofdagen
AH Jan Schuurhuis
AH Jan Schuurhuis
Adverteerder in de rubriek Kerkcentrum De Voorhof
Adm. Financiële Advisering
Kafa
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 21.4 °C
  • 0.0 mm
  • 21.0 °C
Weerstatistieken ->
BHZNet Tourmanager 2025
BHZNet Tourmanager 2025 BHZNet Tourmanager
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top