BHZNet.nl organiseert Vueltamanager
Vrijdag 11 augustus 2017BIDDINGHUIZEN - Voor de vijfde keer organiseert BHZNet.nl een Vuelta á España Manager, kortweg Vueltamanager. Het gratis spel, dat voortbouwt op de Tourmanager en Giromanager, trok vorig jaar bijna 300 deelnemers uit binnen- en buitenland. Ook dit jaar wordt het spel gespeeld via het webadres: vueltamanager.com.
De deelnemers van vorig jaar hebben ondertussen een e-mail ontvangen, zodat ze met de zelfde logingegevens hun inschrijving kunnen activeren. Meer dan 150 deelnemers hebben al gehoor gegeven aan de oproep en doen ook dit jaar mee. Ook deelnemers aan de Tourpoule van de afgelopen zomer hebben ondertussen bericht ontvangen.
Renners
Nog niet alle renners van alle ploegen die meedoen aan de Vuelta van 2017, welke start op 19 augustus om 17.30 uur met een ploegentijdrit, zijn bekend. Wel zijn van een aantal ploegen voorlopige selecties bekend. De komende weken wordt de lijst steeds verder aangevuld.
Inwoners van Biddinghuizen spelen traditioneel in een eigen subleague mee. Vorig jaar won Martijn Weijers het spel. Kijk voor meer informatie en inschrijven op de speciale Vueltasite: http://www.vueltamanager.com.
De Vueltamanager wordt sinds 2012 georganiseerd, met uitzondering van het jaar 2014. Daarmee is 2017 de vijfde editie van het spel.
Redactie BHZNet.nl