0321-337030 Klusbedrijf Johan Bramer
Van Werven infra & recycling Van Werven infra & recycling
Teakhouten meubelen PolderTEAK
Hoogeveen Multi Service Hoogeveen Multi Service
Hoogeveen Dak & Zinkwerken Hoogeveen Dak & Zinkwerken

Ondanks klachten bleef lawaai Defqon.1 binnen normen

Donderdag 28 september 2017

BIDDINGHUIZEN - Het festival Defqon.1 in Biddinghuizen eind juni is ondanks veel klachten van geluidsoverlast toch binnen de normen gebleven. Vooral in Overijssel en Gelderland hadden mensen last van het lawaai. Dat antwoordt het college van B en W van Dronten op vragen van de ChristenUnie.

Dronten kreeg bijna 300 klachten over geluidsoverlast. Volgens de gemeente zijn er geluidsmetingen gedaan en was het niet te hard. Het college vermoedt dat de klachten komen door harde wind en de windrichting. "Wij betreuren de ervaren overlast en nemen de meldingen serieus."

De klachten zijn besproken met de organisatie van Defqon.1. Er wordt nagedacht om op het terrein aanpassingen te doen die het lawaai kunnen tegenhouden.

Bron: Omroep Flevoland


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Defqon.1
Innovatieve oplossingen voor huis en tuin
Terrascompleet.nl
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 20.5 °C
  • 0.0 mm
  • 24.4 °C
Weerstatistieken ->
BHZNet Tourmanager 2025
BHZNet Tourmanager 2025 BHZNet Tourmanager
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top