Adm. Financiële Advisering Kafa
Kapsalon Beautiful Change Kapsalon Beautiful Change
Innovatieve oplossingen voor huis en tuin Terrascompleet.nl
Hoogeveen Dak & Zinkwerken Hoogeveen Dak & Zinkwerken
Installatietechniek Schaap Installatietechniek Schaap

Plannen voor flinke uitbreiding Rivièra Beach

Donderdag 11 januari 2018

BIDDINGHUIZEN - Het vakantiepark Rivièra Beach in Biddinghuizen wordt mogelijk fors uitgebreid. Het bedrijf EuroParcs is in onderhandeling met de Oostappen Groep om het park aan het Veluwemeer over te nemen.

EuroParcs wil van Rivièra Beach een familieresort maken met accommodaties die ook voor grote groepen vakantiegangers geschikt en betaalbaar zijn. Er moeten 300 stenen vakantiewoningen komen. Daarnaast moet er ruimte komen voor 700 chalets, tenthuisjes, trekkershutten of stacaravans.

De gemeente Dronten weet nog niet of ze akkoord gaat met de plannen. De gemeente twijfelt omdat een deel van de bouw buitendijks plaatsvindt. Ook wil Europarcs het vakantiepark het hele jaar door openhouden. De gemeente is bang dat dat een precedent schept.

Bron: Omroep Flevoland

Deel dit artikel
Categorieën, tags:

Adverteerder in de rubriek Recreatie
Tel. 0321-333169
Peter Evers
Adverteerder in de rubriek Europarcs Resort Zuiderzee
Polderteak
Polderteak
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • -0.6 °C
  • 0.0 mm
  • 3.3 °C
Weerstatistieken ->
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top