Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems
Kapsalon Beautiful Change Kapsalon Beautiful Change
Wallet Rijopleidingen Wallet Rijopleidingen
Hoogeveen Dak & Zinkwerken Hoogeveen Dak & Zinkwerken
Pelletkachels advies en verkoop Pelletkachels Flevo

Overname Rivièra Beach door Europarcs nu definitief

Vrijdag 12 januari 2018

BIDDINGHUIZEN - Het vakantiepark Rivièra Beach in Biddinghuizen heeft een nieuwe eigenaar: Europarcs heeft de camping overgenomen.

Europarcs was al langer in onderhandeling met de vorige eigenaar. Vakantiepark Riviera Beach heeft zo'n 1700 plaatsen en ligt direct aan het Veluwemeer. Daarnaast is er een privéstrand van ruim een kilometer lang. In de jachthaven is plaats voor 400 boten. Europarcs heeft de wens om het vakantiepark uit te breiden maar daar moet de gemeente Dronten zich nog over buigen.

Van de overname van het vakantiepark zal ook de regio profiteren zegt Europarcs. "We nemen voor de horeca en het beheer van onze faciliteiten en resorts het liefst medewerkers uit de regio aan waar het resort gelegen is".

Bron: Omroep Flevoland

Deel dit artikel
Categorieën, tags:

Adverteerder in de rubriek Recreatie
Van Werven infra & recycling
Van Werven infra & recycling
Adverteerder in de rubriek Europarcs Resort Zuiderzee
Flexibele werkplek of vergaderruimte huren
Korenmaaier14.nl
in de bhznet.nl winkel
twitter facebook rss top