Teakhouten meubelen PolderTEAK
Hoogeveen Multi Service Hoogeveen Multi Service
Van Werven infra & recycling Van Werven infra & recycling
AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis
0321-337030 Klusbedrijf Johan Bramer

Gemeenten aan zet bij zonneparken op landbouwgrond

Donderdag 19 juli 2018

BIDDINGHUIZEN - Flevolandse gemeenten kunnen aan de slag met zonneparken in het buitengebied. De provincie heeft daarvoor woensdagavond groen licht gegeven.

Op 500 hectare landbouwgrond van Flevoland mogen zonnepanelen worden neergezet. Maar de gemeenten moeten het dan wel eerst eens worden over de manier waarop ze de parken over de provincie verdelen. De bedoeling is dat daar in het najaar overeenstemming over wordt bereikt.

Pas daarna worden er vergunningen afgegeven aan de initiatiefnemers. Als de 500 hectare zijn bereikt gaat de provincie kijken of er nog eens 500 hectare grond beschikbaar komt voor zonneparken. Eerder gaven de gemeenten in Flevoland aan dat ze veel meer ruimte willen voor zonne-energie. De provincie is daar niet aan tegemoet gekomen.

Bron: Omroep Flevoland


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Landbouwberichten
Gicom Composting Systems
Gicom Composting Systems
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 21.1 °C
  • 0.0 mm
  • 15.6 °C
Weerstatistieken ->
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top