Bouwbedrijf HEDI Bouwbedrijf HEDI
Hoogeveen Multi Service Hoogeveen Multi Service
Tel. 0321-333169 Peter Evers
Teakhouten meubelen PolderTEAK
Wallet Rijopleidingen Wallet Rijopleidingen

Dit jaar drie zeearendjongen in provincie

Dinsdag 7 juli 2020

BIDDINGHUIZEN - Dit voorjaar zijn er in Flevoland in totaal drie zeearendjongen uit het ei gekropen. Dat meldt boswachter Tjibbe Hunink van Staatsbosbeheer.

Eerder werd al bekend dat er jongen waren in de Lepelaarplassen en in de Oostvaardersplassen, maar ook in Spijk-Bremerberg in Biddinghuizen is een ei uitgekomen. Het gaat om een mannetje.

Goede plek
De jongen uit de Oostvaardersplassen en Biddinghuizen hebben een zender gekregen. Ze zijn binnenkort via werkgroep Zeearend Nederland te volgen. Met de zender kan onder meer gekeken worden hoe ze omgaan met windmolens.

Volgens de boswachter is Flevoland een provincie waar zeearenden goed kunnen leven. Op het hoogtepunt waren er in de Oostvaardersplassen afgelopen jaar 13 zeearenden.

Bron: Omroep Flevoland

actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 16.3 °C
  • 0.0 mm
  • 21.5 °C
Weerstatistieken ->
BHZNet Tourmanager 2025
BHZNet Tourmanager 2025 BHZNet Tourmanager
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top