Bouwbedrijf HEDI Bouwbedrijf HEDI
Installatietechniek Schaap Installatietechniek Schaap
Adm. Financiële Advisering Kafa
Flevolamb Flevolamb
Tel. 0321-333169 Peter Evers

Ondernemers krijgen hulp bij opzetten lokale voedselketen

Dinsdag 11 mei 2021

BIDDINGHUIZEN - Ontwikkelingsmaatschappij Horizon Flevoland ondersteunt lokale boeren om hun producten rechtstreeks te verkopen aan klanten, zonder de tussenkomst van bijvoorbeeld een supermarkt. Dat is goed voor het milieu en het levert vaak een betere prijs op voor de producenten.

Horizon versterkt daarmee de zogenoemde korte voedselketens. Dat betekent dat voedselondernemers hun producten lokaal kunnen verkopen. Zo hoeven er minder producten geïmporteerd en geëxporteerd te worden. De korte voedselketen is niet alleen voor de ondernemer beter. Voor consumenten verwacht Karin Senf van Horizon een veel gevarieerder aanbod. "Je gaat direct bij die producent afnemen, je weet waar het voedsel vandaan komt en je krijgt een relatie met degene die jouw voedsel produceert of levert."

De ontwikkelingsmaatschappij begeleidt de ondernemers via een online programma, dat dinsdag begint. Zij krijgen workshops en begeleiding. "Hoe bereiken we de consument in plaats van de supermarkt, hoe doen we de verkoop, hoe gebruiken we data en hoe doen we het efficiënt", zegt Senf over de workshops.

Bron: Omroep Flevoland


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Bedrijven
Sybit Sybit
Voor al uw bedrijfssoftware op maat
Aanloophaven 5
8256 CZ
Biddinghuizen
T 0321-332726
E info@sybit.nl
W http://www.sybit.nl
Sybit
Sybit
Adverteerder in de rubriek Landbouwberichten
Tel. 0321-333169
Peter Evers
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 18.2 °C
  • 0.0 mm
  • 22.3 °C
Weerstatistieken ->
BHZNet Tourmanager 2025
BHZNet Tourmanager 2025 BHZNet Tourmanager
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top