0321-337030 Klusbedrijf Johan Bramer
Pelletkachels advies en verkoop Pelletkachels Flevo
AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis
Tel. 0321-333169 Peter Evers
Flevolamb Flevolamb

Gezin gaat in Dronten fors meer betalen voor afval

Zondag 10 oktober 2021

BIDDINGHUIZEN - Het Dronter college van burgemeester en wethouders stelt voor om de afvalstoffenheffing voor meerpersoonshuishoudens volgend jaar met ruim vijftig euro te verhogen naar 349 euro. Huishoudens met één persoon gaan minder betalen: 299 euro dit jaar en 279 euro volgend jaar.

Eerder kondigde het college al aan dat de afvalstoffenheffing in ieder geval met 1,8 procent zou stijgen vanwege de inflatie. Daar komt nu nog een extra verhoging met 7,8 procent bovenop. "Dat is nodig om het afval in Dronten kostendekkend te kunnen blijven verwerken," zegt wethouder Ton van Amerongen (VVD) op de gemeentelijke website.

De gemeente voegt er opnieuw een oproep aan toe om het afval goed te scheiden: "Daardoor beperken we met elkaar de tarieven nu en op langere termijn. Bovendien kunnen gescheiden afvalstromen weer opnieuw gebruikt worden."

Bron: Omroep Flevoland

actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 17.2 °C
  • 0.0 mm
  • 19.7 °C
Weerstatistieken ->
BHZNet Vueltamanager
BHZNet Vueltamanager BHZNet Vueltamanager
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top