Adm. Financiële Advisering Kafa
Kapsalon Beautiful Change Kapsalon Beautiful Change
Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems
Teakhouten meubelen PolderTEAK
Wallet Rijopleidingen Wallet Rijopleidingen

Rukwinden zorgen voor schade in provincie

Donderdag 21 oktober 2021

BIDDINGHUIZEN - Op verschillende plaatsen in Flevoland hebben rukwinden vannacht gezorgd voor schade. De brandweer kreeg vooral meldingen in Noordoostpolder. Ook waren er meldingen van stormschade uit Urk, Swifterbant, Biddinghuizen en Zeewolde.

De brandweer is tussen 03.45 uur en 06.00 uur ongeveer twintig keer uitgerukt, vooral om bomen en takken van de weg af te halen. Het is niet bekend of dat tot gewonden heeft geleid.

De Markerwaarddijk tussen Lelystad en Enkhuizen werd enige tijd afgesloten voor vrachtwagens en auto's met aanhanger. Weerman Robert de Vries laat weten dat er op de dijk windstoten zijn gemeten van boven de 100 kilometer per uur. Rond 06.00 uur was de wind zo afgenomen, dat de provincie besloot om het verbod weer op te heffen.

Het KNMI heeft vanwege de harde wind in Flevoland code geel afgegeven. Dit duurt naar verwachting tot 21.00 uur.

Bron: Omroep Flevoland


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Brandweer
Van Werven infra & recycling
Van Werven infra & recycling
Adverteerder in de rubriek Weer
Pelletkachels advies en verkoop
Pelletkachels Flevo
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 19.9 °C
  • 0.0 mm
  • 21.3 °C
Weerstatistieken ->
BHZNet Tourmanager 2025
BHZNet Tourmanager 2025 BHZNet Tourmanager
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top