AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis
Wallet Rijopleidingen Wallet Rijopleidingen
Van Werven infra & recycling Van Werven infra & recycling
Flevolamb Flevolamb
Adm. Financiële Advisering Kafa

Aanleg zonnepanelen op landbouwgrond moet stoppen

Donderdag 18 november 2021

BIDDINGHUIZEN - Meerdere partijen in de Provinciale Staten willen dat de aanleg van zonnepanelen op landbouwgrond stopt. Dat schrijft Omroep Flevoland in een nieuwsbericht. Zij willen dit naar aanleiding van een eerder verschenen evaluatie, waaruit bleek dat in 62 procent van de gevallen zonnepanelen toch werden aangelegd op landbouwgrond.

Aanleg van zonnepanelen op landbouwgrond werd drie jaar geleden toegestaan door Provinciale Staten, mits hiervoor maximaal 500 hectare grond werd gebruikt, welke voornamelijk op "onrendabele stukken grond of braakliggend terrein" zouden komen.

De Omroep schrijft dat de VVD-fractie in december een amendement wil indienen om te voorkomen dat er meer grond met een agrarische bestemming wordt benut.

Redactie BHZNet.nl

Deel dit artikel
Categorieën, tags:

Adverteerder in de rubriek Energie
Gicom Composting Systems
Gicom Composting Systems
Adverteerder in de rubriek Landbouwberichten
Innovatieve oplossingen voor huis en tuin
Terrascompleet.nl
Adverteerder in de rubriek Milieu
Van Werven infra & recycling
Van Werven infra & recycling
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 6.9 °C
  • 0.0 mm
  • 6.7 °C
Weerstatistieken ->
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top