AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis
Flevolamb Flevolamb
Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems
Teakhouten meubelen PolderTEAK
Pelletkachels advies en verkoop Pelletkachels Flevo

StJansdal zegt opnieuw operaties af

Donderdag 10 februari 2022

BIDDINGHUIZEN - Ziekenhuis St Jansdal moet ongeveer 30 procent van alle operaties afzeggen. Dat schrijft Omroep Flevoland. De oorzaak ligt in het enorme ziekteverzuim onder medewerkers.

"Op dit moment is er een 'extreem hoog' aantal medewerkers in isolatie vanwege een coronabesmetting of zijn ze in quarantaine vanwege een besmetting in hun omgeving", schrijft de omroep. "De ziekenhuiszorg is ontwricht", vertelt bestuurder Arend Jan Poelarends aan Omroep Flevoland.

Afspraken
Niet alleen ligt het operatieprogramma stil, maar ook de spoedeisende hulp moet vaak dicht omdat deze vol ligt. Het ziekenhuis krijgt veel telefoontjes van patiënten maar vraagt dat niet meer te doen. "Wij bellen zelf zodra wij meer weten over jouw afspraak", meldt het ziekenhuis aan Omroep Flevoland.

Redactie BHZNet.nl

Deel dit artikel
Categorieën, tags:

Adverteerder in de rubriek Coronavirus
Hoogeveen Dak & Zinkwerken
Hoogeveen Dak & Zinkwerken
Adverteerder in de rubriek Ziekenhuis St Jansdal
Gicom Composting Systems
Gicom Composting Systems
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 7.4 °C
  • 0.0 mm
  • 8.2 °C
Weerstatistieken ->
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top