AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis
Innovatieve oplossingen voor huis en tuin Terrascompleet.nl
Adm. Financiële Advisering Kafa
Pelletkachels advies en verkoop Pelletkachels Flevo
0321-337030 Klusbedrijf Johan Bramer

Eerste €1.000 opgehaald voor verhuizing Inloophuis De Kans

Woensdag 25 januari 2023
Eerste €1.000 opgehaald voor verhuizing Inloophuis De Kans
Archieffoto
Foto: Redactie BHZNet.nl

BIDDINGHUIZEN - Inloophuis De Kans in Biddinghuizen heeft inmiddels 30 donaties ontvangen voor de kosten die gemaakt moeten worden bij de verhuizing naar een nieuwe locatie. Hoewel het doel van €7.000,= nog niet gehaald is, heeft het inloophuis al wel 15% van het doelbedrag binnen.

De Kans is erg blij met deze ontwikkeling en bedankt iedereen die heeft gedoneerd. "Het loopt geweldig en het is zo fijn om me te kunnen realiseren dat mensen het inloophuis een warm hart toe dragen", schrijft de organisatie op Facebook.

Budget
Het inloophuis, waar veel oudere mensen samenkomen voor gezelligheid, eten, feestjes en ondersteuning, moet hun huidige pand verlaten omdat het gesloopt gaat worden. Er is een nieuwe plek gevonden, maar deze is nog een kale lege ruimte. De gemeente zal wel een aantal voorzieningen realiseren, maar er is nog veel te doen waar geen budget voor is.

Doneren
De donaties zullen onder andere gebruikt worden voor de aankoop van een goede vloer en het verplaatsen van het systeemplafond, zodat het inloophuis weer een gezellige, warme en duurzame omgeving wordt. Klik hier voor meer informatie en om te doneren

Redactie BHZNet.nl


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Inloophuis De Kans
Innovatieve oplossingen voor huis en tuin
Terrascompleet.nl
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 1.0 °C
  • 0.0 mm
  • 5.1 °C
Weerstatistieken ->
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top