AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis
Wallet Rijopleidingen Wallet Rijopleidingen
Polderteak Polderteak
Flevolamb Flevolamb
Adm. Financiële Advisering Kafa

Illegale asbestsanering wijdverspreid in Flevoland

Dinsdag 17 oktober 2023

BIDDINGHUIZEN - Volgens de Omgevingsdienst Flevoland & Gooi en Vechtstreek (OFGV) is er een zorgwekkende toename van illegale asbestsaneringen in Flevoland. Uit recente inspecties blijkt dat in meer dan tachtig procent van de gevallen de wet- en regelgeving rond asbest niet wordt nageleefd.

Dat schrijft Omroep Flevoland. Ondanks een achtjarig containerproject om het probleem aan te pakken, blijft het aantal overtredingen onverminderd hoog. Overtreders riskeren hoge boetes die kunnen oplopen tot zevenduizend euro of meer. In ernstige gevallen worden saneringen stilgelegd en certificaten ingetrokken.

Er is sprake van een illegale sanering wanneer er bijvoorbeeld geen gecertificeerd bedrijf is ingehuurd, de sloop niet is aangemeld of andere en wet- en regelgeving niet wordt nageleefd.

Redactie BHZNet.nl

Deel dit artikel
Categorieën, tags:

Adverteerder in de rubriek Wonen
Flevolamb
Flevolamb
Adverteerder in de rubriek Milieu
Hoogeveen Dak & Zinkwerken
Hoogeveen Dak & Zinkwerken
in de bhznet.nl winkel
twitter facebook rss top