Innovatieve oplossingen voor huis en tuin Terrascompleet.nl
Verkeersschool Kooij&Wallet Verkeersschool Kooij & Wallet
Installatietechniek Schaap Installatietechniek Schaap
Tel. 0321-333169 Peter Evers
Teakhouten meubelen PolderTEAK

Elburgerbrug vrijdag weer open

Donderdag 25 april 2024
Elburgerbrug vrijdag weer open
Foto: Redactie BHZNet.nl

BIDDINGHUIZEN - De Elburgerbrug bij Elburg gaat vrijdag vanaf 16.00 uur weer open voor al het verkeer. De brug en het kruispunt van de Elburgerweg zijn de afgelopen zes weken gesloten geweest voor werkzaamheden. Tijdens deze periode is het betondek van de brug vervangen, is er nieuw asfalt aangelegd en zijn er nieuwe verkeerslichten geplaatst.

Gedurende de werkzaamheden was er voor wandelaars en fietsers nog beperkt toegang tot de brug. Het scheepvaartverkeer had te maken met aangepaste openingstijden. Ondanks de slechte weersomstandigheden is het de provincie gelukt om de werkzaamheden op tijd te voltooien.

Autoverkeer vanuit Biddinghuizen richting Elburg moest omrijden via Harderwijk of Kampen. Dat hoort vanaf vrijdag weer tot het verleden.

Redactie BHZNet.nl


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Wegwerkzaamheden
Van Werven infra & recycling
Van Werven infra & recycling
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 22.2 °C
  • 0.0 mm
  • 16.5 °C
Weerstatistieken ->
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top