Adm. Financiële Advisering Kafa
Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems
Polderteak Polderteak
AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis
Wallet Rijopleidingen Wallet Rijopleidingen

Werkzaamheden Rietweg lopen uit door slecht weer

Donderdag 20 juni 2024
Werkzaamheden Rietweg lopen uit door slecht weer
Foto: Redactie BHZNet.nl

BIDDINGHUIZEN - De Rietweg tussen Lelystad en Dronten blijft een week langer afgesloten vanwege vertragingen door slechte weersomstandigheden. De werkzaamheden aan de weg, die zouden eindigen op 21 juni, zijn uitgesteld tot 28 juni. Dit heeft de gemeente Dronten bekendgemaakt.

De Rietweg, berucht om zijn gaten en verzakkingen, krijgt een stalen net verwerkt in het wegdek om toekomstige schade te voorkomen. Deze ingreep volgt op eerdere werkzaamheden van september vorig jaar, waarbij het asfalt volledig werd vervangen en de bermen verstevigd.

Omleidingen en beperkingen
Automobilisten moeten omrijden via de Biddingringweg (N305) naar de Larserweg (N302). De reisduur verdubbelt hierdoor. Alternatieve routes zoals de Lisdoddeweg en de Zeebiesweg zijn afgesloten voor regulier verkeer en alleen toegankelijk voor landbouw- en bestemmingsverkeer.

Fietspad blijft open
Het naastgelegen fietspad blijft ondanks de wegwerkzaamheden toegankelijk voor fietsers, wat een alternatieve route biedt voor niet-gemotoriseerd verkeer.

Redactie BHZNet.nl

Deel dit artikel
Categorieën, tags:

Adverteerder in de rubriek Wegwerkzaamheden
Tel. 0321-333169
Peter Evers
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 5.1 °C
  • 0.0 mm
  • 2.5 °C
Weerstatistieken ->
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top