Geslaagd Lowlands-weekend in Biddinghuizen
Dinsdag 19 augustus 2025BIDDINGHUIZEN - Het Lowlands-festival in Biddinghuizen heeft dit jaar 65.000 bezoekers getrokken. De editie was uitverkocht en de gemeente Dronten spreekt samen met de organisatie van een geslaagd weekend.
De samenwerking tussen organisatie, gemeente, politie, brandweer, medische diensten en vrijwilligers verliep uitstekend. In totaal zijn er 55 incidenten gemeld, die allemaal naar tevredenheid zijn afgehandeld. Daarover bericht Omroep Flevoland.
Minder aanhoudingen en klachten
Tijdens het festival is slechts één persoon aangehouden, aanzienlijk minder dan de veertien arrestaties vorig jaar en de 122 in 2014. Waarvan de arrestant dit jaar wordt verdacht, is niet bekend. Daarnaast kwamen er twaalf geluidsklachten en twee meldingen over verkeer binnen.
Redactie BHZNet.nl