MeerSamenBakkie start op 2 oktober in De Binding
Woensdag 24 september 2025BIDDINGHUIZEN - Op donderdag 2 oktober wordt de officiële opening van MeerSamenBakkie in Biddinghuizen gehouden. Het initiatief vindt plaats in De Binding en duurt van 13.30 tot 16.00 uur.
MeerSamenBakkie is bedoeld als ontmoetingsplek waar inwoners wekelijks samen kunnen komen. Er is ruimte voor spelletjes zoals klaverjassen en rummikub, maar ook voor creatieve activiteiten zoals haken. Bezoekers kunnen daarnaast terecht voor een kop koffie of thee en een gesprek.
Wekelijkse ontmoetingen
De bijeenkomsten worden iedere donderdag georganiseerd. Het doel is om bewoners samen te brengen in een informele sfeer en zo sociale contacten te versterken.
Aanmelden voor deelname
Belangstellenden kunnen zich aanmelden via telefoonnummer 06-19675727 of per e-mail via info@meersamen.nu.
Redactie BHZNet.nl