Seniorenmiddag in De Voorhof over reis naar Panama
Woensdag 8 april 2026BIDDINGHUIZEN - In De Voorhof in Biddinghuizen wordt op woensdag 15 april 2026 een seniorenmiddag gehouden. Tijdens deze bijeenkomst vertellen enkele jongeren over hun reis naar Panama en hun inzet daar voor een project van World Servants.
De jongeren reisden in de zomer van 2025 naar Panama. Daar werkten zij mee aan een bouwproject. Tijdens de middag delen zij hun ervaringen met de aanwezigen. Daarmee krijgen bezoekers een inkijk in het werk dat tijdens deze reis is verricht.
De seniorenmiddag begint om 14.30 uur. Vooraf staan koffie en thee klaar voor de bezoekers. Alle senioren uit Biddinghuizen zijn welkom om de bijeenkomst bij te wonen in De Voorhof. Voor senioren die vervoer nodig hebben, is het mogelijk om contact op te nemen met Marrie Schaap via 0321-332340.
Redactie BHZNet.nl





















