Gicom Composting Systems Gicom Composting Systems
Kubbeweg 17 De Kubbe BV - Biddinghuizen
Installatietechniek Schaap Installatietechniek Schaap
0321-337030 Klusbedrijf Johan Bramer
Kapsalon Beautiful Change Kapsalon Beautiful Change

Tour de Friends bij FlevOnice

Dinsdag 17 mei 2011

BIDDINGHUIZEN - Na de zeer succesvolle Schaatsvriendendag waar meer dan 2.000 mensen met én zonder handicap hebben genoten van een dag vol ijspret, organiseert Fonds Gehandicaptensport op zondag 22 mei de Tour de Friends.

Ook dit keer een vriendendag, bij FlevOnice in Biddinghuizen, maar nu helemaal in het teken van sport op wielen. Iedereen met een handicap is weer samen met 4 vrienden (ouders, klasgenootjes, sportmaatjes of collega’s) van harte welkom.

Het belooft een groot feest te worden, boordevol sportieve activiteiten. Zoals inline-skaten, tandemrijden, racefietsen, handbiken, blo-kart competities, rolstoelbasketbal en rolstoeldansen. Er zijn diverse clinics, o.a. van de bekende ex-topwielrenners Michael Boogerd en Aart Vierhouten, en ex-topschaatster Barbara de Loor.

Fonds Gehandicaptensport zet zich in om sport voor iedereen mogelijk te maken en integratie te bevorderen. De Tour de Friends is dan ook voor iedereen toegankelijk, met welke handicap dan ook. De dag begint om 10.00 en duurt tot ca. 16.00 uur. De entree is gratis, net als alle activiteiten, consumpties en de lunch. Aanmelden kan via http://www.fondsgehandicaptensport.nl/zomervriendendag2011


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Flevo Nice
Kubbeweg 17
De Kubbe BV - Biddinghuizen
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 10.7 °C
  • 0.0 mm
  • 16.5 °C
Weerstatistieken ->
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top