Maurice Nuis in Dorpsgenoten
Maandag 25 juli 2011BIDDINGHUIZEN - In Dorpsgenoten, de speciale rubriek op de website van Dorpsbelangen Biddinghuizen, deze week Maurice Nuis.
Bij Joy4life kennen ze hem allemaal. Hij werkt er elke dag in de fitness ruimte, bij de groepslessen, achter de balie en geeft je een lekkere kop koffie. Hij werkt er als sportinstructeur. Maurice is geboren in Amsterdam in 1991 en woont zijn hele leven al in Dronten. Hij is enig kind. Zijn moeder Yolanda komt uit Tollebeek en zijn vader Hajé uit Oost Voorne bij Rotterdam.
Verder lezen
Lees het volledige verhaal via de website van Dorpsbelangen op http://www.dorpsbelangen.net onder de rubriek 'Dorpsgenoten', of kies direct de rechtstreekse link http://www.dorpsbelangen.net/dorpsgenoten.
Redactie BHZNet.nl
Links: