Innovatieve oplossingen voor huis en tuin Terrascompleet.nl
Pelletkachels advies en verkoop Pelletkachels Flevo
Kapsalon Beautiful Change Kapsalon Beautiful Change
Wallet Rijopleidingen Wallet Rijopleidingen
AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis

Stembureaus geopend voor Europese verkiezingen

Donderdag 23 mei 2019

BIDDINGHUIZEN - Ook in Biddinghuizen zijn de stembureaus voor de Europese verkiezingen sinds vanochtend geopend. De lokalen gingen om 7.30 uur open, om tot vanavond 21.00 uur open te blijven.

In Biddinghuizen kan gestemd worden in Het Koetshuis, in kerk- en zalencentrum De Voorhof en in de Mimar Sinan moskee. Bij de verkiezing worden de leden van het Europees Parlement verkozen.

In Flevoland kan dit keer voor het eerst worden gestemd op Lelystad Airport. Kiezers van buiten Lelystad moeten daarvoor wel een kiezerspas van hun eigen gemeente hebben. Dat geldt ook voor mensen die buiten hun eigen gemeente op een station willen stemmen.

De uitslagen worden pas zondagavond om 23.00 uur naar buiten gebracht, wanneer de laatste stembureaus in de andere EU-landen dicht zijn. Op maandag worden de stemmen voor de afzonderlijke kandidaten geteld. De Kiesraad stelt op 4 juni de officiële uitslag vast.

Redactie BHZNet.nl / Bron: Omroep Flevoland


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Verkiezingen
Gicom Composting Systems
Gicom Composting Systems
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 12.9 °C
  • 0.0 mm
  • 20.7 °C
Weerstatistieken ->
BHZNet Tourmanager 2025
BHZNet Tourmanager 2025 BHZNet Tourmanager
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top