Teakhouten meubelen PolderTEAK
Wallet Rijopleidingen Wallet Rijopleidingen
0321-337030 Klusbedrijf Johan Bramer
Adm. Financiële Advisering Kafa
Pelletkachels advies en verkoop Pelletkachels Flevo

Jan Klopman kandidaat-gedeputeerde voor Provinciale Staten

Vrijdag 26 mei 2023
Jan Klopman kandidaat-gedeputeerde voor Provinciale Staten
Foto: Jan Klopman - met toestemming gebruikt

BIDDINGHUIZEN - Jan Klopman uit Biddinghuizen is één van de twee mannen die zich beschikbaar heeft gesteld als gedeputeerde namens de Boer Burger Beweging (BBB), een aankondiging die donderdagavond door de BBB is gemaakt.

In een persbericht schrijft de BBB Flevoland blij te zijn de namen van de kandidaat-gedeputeerden voor BBB Flevoland bekend te kunnen maken.

Jan is geboren en getogen in Harderwijk, maar woont inmiddels al jaren in Biddinghuizen. Hij is 61 jaar en getrouwd met Yvonne, hij is vader van een volwassen dochter en zoon. Momenteel werkt Jan als exportmanager van houdbare melkproducten. Zijn politieke ervaring heeft hij o.a. opgedaan in de gemeenteraad van Dronten.

De formatiegesprekken verlopen voorspoedig, volgens formateur Pieter van Maaren, die een coalitieakkoord verwacht in de tweede helft van juni. Klopman zal samen met Jurie van den Berg uit Urk, momenteel gemeenteraadslid, de BBB vertegenwoordigen. Er zijn vijf provinciale partijen betrokken bij de onderhandelingen.

Redactie BHZNet.nl


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Provincie Flevoland
Van Werven infra & recycling
Van Werven infra & recycling
Adverteerder in de rubriek Verkiezingen
Kapsalon Beautiful Change
Kapsalon Beautiful Change
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 26.7 °C
  • 0.0 mm
  • 19.7 °C
Weerstatistieken ->
BHZNet Vueltamanager
BHZNet Vueltamanager BHZNet Vueltamanager
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top