Natuurwandeling door Ontdekbos Harderhoek
Donderdag 5 februari 2026BIDDINGHUIZEN - IVN Dronten organiseert op donderdag 26 februari 2026 een natuurwandeling door het Ontdekbos Harderhoek. De wandeling staat in het teken van de ontwikkeling van dit jonge natuurgebied en is gratis toegankelijk voor belangstellenden.
De wandeling begint in het Ontdekbos van Natuurmonumenten. Dit bos werd na de aanleg van het klimaatbos in 2008 ingericht als plek waar vooral kinderen kennis konden maken met natuur en landschap. In de jaren daarna heeft de natuur zich verder ontwikkeld, waardoor veel oorspronkelijke ontdekplekken zijn verdwenen.
Ontwikkeling van het gebied
Tijdens de wandeling wordt gekeken naar wat er nog herkenbaar is van de oorspronkelijke opzet en welke veranderingen de natuur in bijna twintig jaar heeft gebracht. Deelnemers krijgen uitleg over de jonge natuur en de processen die hier zichtbaar zijn.
Startpunten en tijden
Leden van IVN Dronten vertrekken om 09.30 uur bij parkeerplaats De Oost in Dronten. Om 09.40 uur sluit een tweede groep aan vanaf de parkeerplaats bij bezoekerscentrum De Schulp aan de Mosselweg in Biddinghuizen.
Kijk hier voor meer informatie en aanmelden
Redactie BHZNet.nl
























