Innovatieve oplossingen voor huis en tuin Terrascompleet.nl
Bouwbedrijf HEDI Bouwbedrijf HEDI
Van Werven infra & recycling Van Werven infra & recycling
Installatietechniek Schaap Installatietechniek Schaap
Flevolamb Flevolamb

Dronten verlengt subsidieregeling internet buitengebied

Donderdag 6 december 2018

BIDDINGHUIZEN - Er is tot nog toe één keer gebruik gemaakt van de subsidie-regeling voor draadloos snel internet in het buitengebied van de gemeente Dronten. De regeling was een wens van de gemeenteraad en ging in februari van dit jaar in. In totaal was er 70.000 euro beschikbaar voor de bedrijven in het buitengebied.

Ondernemers geven bij de gemeente aan te twijfelen, omdat er ook initiatieven zijn om glasvezel aan te leggen in het buitengebied. Aansluiten op glasvezel is voor ondernemers duizenden euro's goedkoper omdat er geen mast op het erf geplaatst hoeft te worden. Zo'n mast kost de ondernemer tussen de 10.000 en 30.000 euro. De hoge investeringskosten worden veroorzaakt door de grote afstanden en hoogte van de bomen in het buitengebied. Op dit moment verzorgt Greenet draadloos snel internet in de gemeente Dronten.

Verlengen
De gemeente heeft besloten de regeling met zes maanden te verlengen. In die periode moet ook meer duidelijkheid komen over de slagingskans van de initiatieven voor glasvezel. Ondernemers kunnen dan een weloverwogen besluit nemen.

Bron: Omroep Flevoland


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Gemeenteberichten
Pelletkachels Flevo Pelletkachels Flevo
Pelletkachels advies en verkoop
Parksingel 23
8256 GE
Biddinghuizen
T 0321-333802
E info@pelletkachels-flevo.nl
W http://www.pelletkachels-flevo.nl
Pelletkachels Flevo
Pelletkachels Flevo
Adverteerder in de rubriek Internet
Verkeersschool Kooij&Wallet
Verkeersschool Kooij & Wallet
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 21.3 °C
  • 0.0 mm
  • 15.4 °C
Weerstatistieken ->
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top