Teakhouten meubelen PolderTEAK
Hoogeveen Multi Service Hoogeveen Multi Service
Innovatieve oplossingen voor huis en tuin Terrascompleet.nl
Hoogeveen Dak & Zinkwerken Hoogeveen Dak & Zinkwerken
Pelletkachels advies en verkoop Pelletkachels Flevo

Provincie blijft koploper windenergie

Dinsdag 18 december 2018

BIDDINGHUIZEN - Flevoland blijft koploper met het opwekken van windenergie. Dat blijkt uit een onderzoek van de provinciale Rekenkamers naar de inzet van provincies om over te stappen op duurzame energie.

De windmolens in Flevoland leveren zo'n 1.200 megawatt stroom per jaar. Dat is bijna drie keer zo veel als de nummer twee in de ranglijst, de provincie Groningen. Verder is de verwachting dat Flevoland de provinciale doelstelling van 1.400 megawatt in 2020, ver voorbij gaat.

Dat komt omdat Flevoland nog meerdere grote windmolenparken op de planning heeft; Windplan Groen, Windplan Blauw en Windpark Zeewolde zijn daar voorbeelden van.

Landelijk is als doel gesteld om in 2020 minimaal 6.000 megawatt op te wekken met windmolens. Inmiddels is die doelstelling voor ruim 50% gehaald.

Bron: Omroep Flevoland


nieuwsrubrieken
Adverteerder in de rubriek Flevoland
Van Werven infra & recycling
Van Werven infra & recycling
Adverteerder in de rubriek Windmolens
Flevolamb
Flevolamb
actueel nieuws
in de bhznet.nl winkel
zoeken
BHZNet.nl weer
  • 21.4 °C
  • 0.0 mm
  • 21.4 °C
Weerstatistieken ->
BHZNet Tourmanager 2025
BHZNet Tourmanager 2025 BHZNet Tourmanager
gerelateerd nieuws
Agenda 3 dagen Meer agenda ->
Snackbar Twins Snackbar Twins Snackbar Twins
Toevoegen
in de bhznet.nl winkel Alle produkten ->
twitter facebook rss top